• principal
  • vina
 
 

Partits Jornada

        DATA: 25  - 26 de maig

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

12.15

AT.VALLES

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

9.30

MOLLETENSE

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ D

10.30

ESCOLA PIA

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.45

ST.FELIU

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.45

AMETLLA

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ A

10.30

P.BLAUGRANA ROCA

 

X

DISSABTE

ALEVÍ D

10.00

AT.VALLES

X

 

DIUMENGE

ALEVÍ C

12.15

BIGUES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

10.00

STA.PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ A

10.15

MERCANTIL

 

X

DIUMENGE

INFANTIL C

16.00

AQUA HOTEL

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

12.45

GUALBA

 

X

DISSABTE

INFANTIL A

19.00

SENTMENAT

X

 

DISSABTE

CADET

14.00

CANOVELLES

X

 

DISSABTE

JUVENIL A

16.00

LLIÇA D’AMUNT

X

 

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

CANOVELLES

X

 

DIUMENGE

        DATA: 18  - 19 de maig

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

 

Descansa

 

 

 

PREBENJAMÍ A

10:30

Montornès

 

x

Diumenge

BENJAMÍ D

9:15

Montornès

x

 

Dissabte

BENJAMÍ C

12:30

Sta. Perpetua

 

x

Dissabte

BENJAMÍ B

10:45

Sta. Perpetua

x

 

Dissabte

BENJAMÍ A

10:45

Vilassar de Mar

x

 

Dissabte

ALEVÍ D

10:30

Montornès

 

x

Dissabte

ALEVÍ C

12:15

Sta. Perpetua

 

x

Diumenge

ALEVÍ B

10:30

Ametlla

 

x

Diumenge

ALEVÍ A

9:00

Parets

x

 

Dissabte

INFANTIL C

16:00

Llavaneres

x

 

Dissabte

INFANTIL B

14:00

Cardedeu

x

 

Dissabte

INFANTIL A

15:00

Cardedeu

 

x

Diumenge

CADET

17:00

Gualba

 

x

Diumenge

JUVENIL A

17:00

Ponent

 

x

Diumenge

1. EQUIP

17:30

Sta. Perpetua

 

x

Dissabte

        DATA: 11  - 12 de maig

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

11.30

SANT FOST

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

 

DESCANSA

 

 

 

BENJAMÍ D

10.45

CARDEDEU

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.00

MOLLET

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ B

11.00

P.BLAUGRANA ROCA

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ A

10.00

AQUA HOTEL

X

 

DIUMENGE

ALEVÍ D

9.00

SANT FELIU CODINES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ C

9.00

AT.VALES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

10.30

LLIÇA D’AMUNT

X

 

DISSABTE

ALEVÍ A

13.00

STA.PERPETUA

 

X

DIUMENGE

INFANTIL C

12.00

JUVENTUS

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

13.15

LLINARS

 

X

DISSABTE

INFANTIL A

13.00

BONAIRE

X

 

DISSABTE

CADET

16.00

VILAMAOR

X

 

DISSABTE

JUVENIL A

 

DESCANSA

 

 

 

1. EQUIP

12.00

CENTELLES

X

 

DIUMENGE

        DATA: 4  - 5 de maig

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

12.15

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

12.15

LOURDES

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ D

10.30

SANTA EULALIA R.

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.45

CARDEDEU

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

9.30

LA GARRIGA

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ A

9.30

PARETS

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ D

12.15

PALAUTORDERA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ C

10.30

L’AMETLLA

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ B

10.00

MOLLET

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ A

9.00

CANOVELLES

X

 

DISSABTE

INFANTIL C

 

CIRERA

 

 

 

INFANTIL B

14.00

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

12.00

T.FELIU DE CODINES

 

X

DIUMENGE

CADET

11.15

PALAUTORDERA

 

X

DISSABTE

JUVENIL A

16.30

MONTMELO

 

X

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

VILAMAJOR

X

 

DIUMENGE

        DATA: 27-28 D’ABRIL

 

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

11.30

VALLGORGUINA

 

X

DIUMENGE

PREBENJAMÍ A

10.00

CALDES

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ D

10.45

TORRETA

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.00

SANT FODST

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.30

PARETS

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ A

12.05

PONENT

X

 

DISSABTE

ALEVÍ D

12.00

AT.VALLES

 

X

DISSABTE

ALEVÍ C

9.00

FINSOBE

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

9.00

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ A

12.00

VILASSAR DE DALT

 

X

DISSABTE

INFANTIL C

12.30

CERDANYOLA M.

 

X

DISSABTE

INFANTIL B

12.45

VALLGORGUINS

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

14.00

LLIÇA DE VALL

X

 

DISSABTE

CADET

16.00

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

JUVENIL A

18.00

CARDEDEU

X

 

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

AT.VALLES

 

X

DIUMENGE

Patrocinadors

Promocions

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 146

Yesterday 1760

Semanal 9078

Mensual 39603

Total 907542

Currently are 47 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Canal RSS